Nėra galerija pasirinktas ar galerija buvo ištrintas.

Mūsų lovos:

Renkantis lovą pravartu nepamiršti kelių aspektų:
– patariama, jog lova būtų bent 15 cm ilgesnė už žmogaus ūgį;
– neaukšta lova gerai tuo atveju, jei turite mažų vaikų, tačiau nuo jos sunkiau atsistoti, ypač turintiems sveikatos problemų, be to, nepamirškite, kad lovos aukštis matuojamas kartu su čiužiniu;
– pravartu atkreipti dėmesį į patalpos dydį, išplanavimą, kad liktų vietos laisvam praėjimui (jei vietos lieka mažai, viena lovos pusė būti prie sienos);
– planuojant kambario erdvę ir baldus, svarbu vadovautis ne norimo čiužinio dydžiu, bet atminti, kad visas plotas gerokai padidėja matuojant lovų rėmus, kraštus.

Gamybos technologijoms sparčiai žengiant į priekį galima gaminti ne tik standartinio dydžio lovas, bet ir pagal individualius išmatavimus. Čiužinių gamintojai taip pat neapsiriboja vien tik vienodų gaminių gamyba, bet siūlo ir asmeniškai gaminamus čiužinius, pritaikytus pagal užsakovų lovų matmenis. Dėl to, klientai gali pasirinkti norimo dydžio lovą bet kokio išplanavimo kambariui, nesibaiminant, jog nebus atitinkamo čiužinio. Be abejo, išsirinkus standartinį lovos rėmą susidursite su platesniu čiužinių bei patalynės komplektų asortimentu.

Visi mūsų baldai, įskaitant ir lovas, yra gaminami savo darbą išmanančių ir mėgstančių meistrų, kuriems tai tikrai nėra naujiena. Turintys šio amato teorinių žinių, įgiję praktinių įgūdžių specialistai kuria stulbinančius, itin aukštos kokybės gaminius, kurie sėkmingai konkuruoja su užsienio gamintojais. Užtikrinta lietuviška kokybė, subtilumas, elegancija, dėmesys net ir menkiausioms smulkmenoms mūsų gaminius daro išskirtiniais ir žinomais.

Uždaryti meniu